Archívny box EMBA TYP I/75/COL/B čierny
Kód: X4-EC750001-KLSúvisiaci tovar
Úložný box s vekom Leitz MyBox, veľkosť L biela/ľadovo modrá
Skladom
(1 KS)
€52,48 vrátane DPH
€42,67
Archívna krabica horizontálna Esselte biela/červená 330x80x260 mm
Skladom
(311 KS)
€2,39 vrátane DPH
€1,94
Úložný box s vekom Leitz MyBox, veľkosť L biela/sivá
Skladom
(3 KS)
€53,98 vrátane DPH
€43,89
Úložný box s vekom Leitz MyBox, veľkosť S biela/sivá
Skladom
(2 KS)
€34,49 vrátane DPH
€28,04
Archívna krabica so sklápacím vekom DONAU hnedá 560×370×315 mm
Skladom
(1258 KS)
€8,49 vrátane DPH
€6,90
Úložný box s vekom Leitz MyBox, veľkosť L biela/purpurová
Skladom
(1 KS)
€52,48 vrátane DPH
€42,67
Archívna krabica EMBA TYP II/450 R:110x450x320 mm
Skladom
(9 KS)
€6,49 vrátane DPH
€5,28
Archívna krabica Esselte Speedbox A4 so sklápacím vekom biela/červená 355×193×252 mm
Skladom
(50 KS)
€9,99 vrátane DPH
€8,12
Úložný box s vekom Leitz MyBox, veľkosť S biela/modrá
Skladom
(1 KS)
€35,49 vrátane DPH
€28,85
Podrobný popis
Systém archívnych boxov a škatúľ z vlnitej lepenky. Dodávané v rozloženom stave. Farba prírodná hnedá. Archívny box z hladkej ručnej lepenky, 1 000 g/ m². Konštrukčné riešenie boxu umožňuje rýchly prístup k vloženým dokumentom. Rozmery75 × 330 × 260 mm. Väčšie balenie 25 ks. Farba čierna.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Archívne boxy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| EAN: | 8595102604468 |
| Značka: | Emba |
| Formát: | A4 |
| Farba: | hnedá/čierna |
| Chrbát: | 7.5 cm |
| Materiál: | lepenka |
| Množstvo v balení: | 1 KS |
| Počet kusov v balení: | 1 kus |
| Rozmery: | 75 x 330 x 260 mm |
Archívny box Esselte Speedbox 80mm biely/červený
Skladom
(10 KS)
€2,46 vrátane DPH
€2
Archívny box na závesné obaly Esselte biely/červený
Skladom
(17 KS)
€3,99 vrátane DPH
€3,24
Archívny box na zakladač Esselte biely/červený
Skladom
(851 KS)
€2,60 vrátane DPH
€2,11
Archívny box Esselte 80mm biely/červený
Skladom
(713 KS)
€1,80 vrátane DPH
€1,46
Archívny box Leitz Infinity 100mm Acid Free biely
Skladom
(4 KS)
€9,29 vrátane DPH
€7,55
Archívny box Fellowes BANKERS BOX 80mm sivý/biely
Skladom
(657 KS)
€1,69 vrátane DPH
€1,37
Archívny box Esselte 200mm biely/červený
Skladom
(848 KS)
€4,49 vrátane DPH
€3,65
Archívny box Fellowes BANKERS BOX 105mm sivý/biely
Skladom
(1783 KS)
€1,89 vrátane DPH
€1,54
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
