Zápisník Donau A5 čierny, linajkový
Kód: X4-DO223023-KLSúvisiaci tovar
Blok poznámkový linajkový Leitz WOW A4 ľadovo modrý
Skladom
(6 KS)
€15,49 vrátane DPH
€12,59
Blok poznámkový Notes Europa A4 50 listov čistý
Skladom
(107 KS)
€2,60 vrátane DPH
€2,11
Blok poznámkový Notes A5 80 listov linajkový
Skladom
(282 KS)
€2,19 vrátane DPH
€1,78
Blok poznámkový Notes Europa A5 50 listov linajkový
Skladom
(354 KS)
€1,49 vrátane DPH
€1,21
Blok poznámkový Krpa A5 50 listov linajkový horná špirála
Skladom
(96 KS)
€2,19 vrátane DPH
€1,78
Blok poznámkový linajkový Leitz WOW A4 purpurový
Skladom
(4 KS)
€15,49 vrátane DPH
€12,59
Blok poznámkový Krpa A4 50 listov linajkový horná špirála
Skladom
(56 KS)
€4,29 vrátane DPH
€3,49
Blok poznámkový Notes A4 80 listov linajkový
Skladom
(124 KS)
€3,79 vrátane DPH
€3,08
Blok poznámkový Notes Europa A4 50 listov linajkový
Skladom
(138 KS)
€2,60 vrátane DPH
€2,11
Blok poznámkový linajkový Herlitz A6 50 listov
Skladom
(76 KS)
€0,98 vrátane DPH
€0,80
Blok poznámkový linajkový Herlitz A4 50 listov
Skladom
(32 KS)
€3,28 vrátane DPH
€2,67
Blok poznámkový linajkový Leitz WOW A4 modrý
Skladom
(7 KS)
€15,49 vrátane DPH
€12,59
Blok poznámkový linajkový Herlitz A5 50 listov
Skladom
(83 KS)
€1,89 vrátane DPH
€1,54
Blok poznámkový linajkový Leitz WOW A4 ružový
Skladom
(10 KS)
€15,49 vrátane DPH
€12,59
Blok poznámkový Notes Europa A5 50 listov čistý
Skladom
(90 KS)
€1,49 vrátane DPH
€1,21
Blok poznámkový čistý Herlitz A4 50 listov
Skladom
(37 KS)
€3,28 vrátane DPH
€2,67
Podrobný popis
Zápisníky s gumičkou. Obal z mäkkej imitácie kože, signálny pásik, archívne vrecko s priehradkou na karty. 96 listov, gramáž 80 g/m². Formát A5. Prevedenie linajkové. Farba čierna.Dodatočné parametre
| Kategória: | Zápisníky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| EAN: | 9004546416920 |
| Značka: | DONAU |
| Formát: | A5 |
| Farba: | čierna |
| Gramáž: | 80 g/m2 |
| Hmotnosť: | - gram |
| Počet kusov v balení: | 1 kus |
| Počet listov: | 96 listov |
| Úprava: | linajková |
| Rozmery: | 14,8 x 21 cm |
| Predajná jednotka: | 1 KS |
| Materiál dosiek: | imitácia kože |
| Väzba: | polypropylén |
Zápisník linajkový A4 Leitz Complete červený
Skladom
(1 KS)
€44,99 vrátane DPH
€36,58
Zápisník linajkový A5 Leitz Complete čierny
Skladom
(2 KS)
€35,49 vrátane DPH
€28,85
Zápisník linajkový A5 Leitz Cosy zamatová sivá
Skladom
(2 KS)
€24,99 vrátane DPH
€20,32
Zápisník CONCEPTUM A4, linajkový čierny
Skladom
(6 KS)
€24,99 vrátane DPH
€20,32
Zápisník linajkový iPad Leitz Complete čierny
Skladom
(1 KS)
€41 vrátane DPH
€33,33
Zápisník linajkový A4 Leitz Complete čierny
Skladom
(3 KS)
€44,99 vrátane DPH
€36,58
Zápisník CONCEPTUM Red Edition A5, linajkový čierno-červený
Skladom
(6 KS)
€20,49 vrátane DPH
€16,66
Zápisník CONCEPTUM A5, linajkový čierny
Skladom
(7 KS)
€20,49 vrátane DPH
€16,66
Zápisník CONCEPTUM A5, linajkový tmavomodrý
Skladom
(4 KS)
€20,49 vrátane DPH
€16,66
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
