NAKÚPTE ZA 40€ A DOPRAVU MÁTE ZADARMO!

Tekuté mydlo TORK jemné 1l biele

Kód: D3-01072
€8,64 / ks €7,20 bez DPH

Jednorazová náplň tekutého mydla do dávkovačov TORK, ktorý je overený ako ľahko používateľný a všetkým oužívateľom poskytuje správnu hygienu rúk. Viacúčelové jemné tekuté mydlo sviežej vône, má vyživujúce a obnovujúce prísady, ktoré sú vhodné pre normálnu a suchú pokožku. Šetrné k pokožke. Zapečatená náplň s jednorazovou pumpou znižuje riziko
krížovej kontaminácie, ktorá môže nastať pri dopĺňaní zásobníka. Fľaša je recyklovateľná a zmenšuje sa so znižovaním obsahu, čím sa redukuje odpad.Farba beila. Obsahuje 1 000 dávok. Objem 1000 ml.

Karta bezpečnostných údajov
Karta bezpečnostných údajov je dostupná na webovej stránke Tork

Názov produktu
Tork jemné tekuté mydlo

Dodržiavanie predpisov
Kozmetické mydlá predávané pod značkou Tork sú vyrábané v súlade s Postupmi správnej výrobnej praxe (PSVP). Tento výrobok bol posúdený z hľadiska bezpečnosti v súlade s článkom 10 nariadenia o kozmetických výrobkoch (ES) č. 1223/2009 a považuje sa za bezpečný pre ľudské zdravie pri použití za normálnych alebo primerane predvídateľných podmienok. Nepredpokladá sa významné riziko ohrozujúce ľudské zdravie alebo životné prostredie. Mydlo spĺňa nariadenie EÚ o testovaní produktovna zvieratách. Tento produkt je v súlade s nariadením REACH ES/1907/2006 a jeho dodatkami. Podľa článkov 13 a 16 nariadenia (ES) č. 1223/2009 Európskeho parlamentu a Rady o kozmetických výrobkoch boli tieto výrobky ohlásené na CPNP. Číslo CPNP oznámenia 2143426.

Produktové testy
Dermatologický test: Výsledky 48-hodinového používania overili externí dermatológovia a potvrdili, že výrobok „nie je pre pokožku dráždivý“.

Výrobca
Essity Slovakia s.r.o.BU Professional Hygiene049 12 Gemerská HôrkaSlovenská republika

Zloženie produktu
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Cocoamphoacetate, Glycerin, PEG-4 Rapeseedamide, Citric Acid, Glycol Distearate, Sodium Chloride, Phenoxyethanol, Sodium Lauroyl Glutamate, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Parfum, Cocamidopropyl Betaine, Benzoic Acid, Propylene Glycol, Dehydroacetic Acid, Tetrasodium Iminodisuccinate, Sodium Benzoate, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Tocopherol, CI 19140, CI 15985, Sodium Sulfate

Krajina pôvodu
Slovensko

Návod na použitie
Z dávkovača vypusťte mydlo na mokré ruky, vytvorte penu, opláchnite a osušte jednorazovou papierovou utierkou.

Netto množstvo
1000 ml

Osobité podmienky skladovania a/alebo použitia
Skladujte v prepravnej nádobe pri teplote od 0 do 30 stupňov Celzia

Dátum minimálnej trvanlivosti spotreby
Dátum exspirácie je 72 mesiacov odo dňa výroby a je uvedený na vnútornej aj vonkajšej strane obalu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Značka: Tork 

Množstvo v balení: 1 KS 

Objem: 1000 ml 

Typ: tekuté mydlo náhradná náplň 

Vôňa: svieža 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: