Penové mydlo TORK antimikrobionálne 1l číre

Kód: D3-01071
€22,61 / ks €18,84 bez DPH

Jednorazová náplň penového mydla prémiovej kvality do dávkovačov TORK, ktoré sú overené ako ľahko používateľné a všetkým používateľom zabezpečujú správnu hygienu rúk. Vysokokvalitné mydlo, jednoduchá výmena v priebehu niekoľkých sekúnd. Dôkladne si umývajte ruky s TORK antimikrobiálnym penovým mydlom s certifikátom EN 1499. Jeho nízkoalkoholová receptúra je vysoko účinná proti baktériám, vírusom a kvasinkám. Je kombináciou bežného mydla na ruky a dezinfekcie v jednom umývacom prostriedku. Je tiež bez pridaných vôní a farbív, čo znižuje alergické reakcie.Obsahuje 2 500 dávok. Vôňa alkoholu. Objem 1 liter.

Karta bezpečnostných údajov
Na bezpečné použitie a manipuláciu s produktom dodržiavajte odporúčania uvedené v bezpečnostných listoch. Sú dostupné na webovej stránke Tork vo všetkých potrebných miestnych verziách v súlade s miestnymi právnymi nariadeniami tejto oblasti (napr. v súlade s CLP pre Európu).

Názov produktu
Tork antimikrobiálne penové mydlo

Dodržiavanie predpisov
Biocídne produkty, s ktorými sa obchoduje pod značkou Tork, sú v súlade s nariadením o sprístupňovaní biocídnych výrobkov na trhu (EÚ) č. 528/2012 a sú schválené na hygienické použitie u ľudí. Produkty sú registrované a autorizované v tých krajinách, v ktorých sa predávajú. Tieto produktysú v súlade s nariadením REACH (ES) č. 1907/2006 a jeho dodatkov. Všetky nebiocídne zložky sú v súlade s nariadením o kozmetických výrobkoch (ES) č. 1223/2009 a považujú sa za bezpečné pre ľudské zdravie pri bežných alebo rozumne predvídateľných podmienkach. Biocídne produkty sa vyrábajú v súlade so správnou výrobnou praxou (SVP). Biocídne produkty sa vyrábajú v súlade so správnou výrobnou praxou (SVP).

Výrobca
Essity Slovakia s.r.o.BU Professional Hygiene049 12 Gemerská HôrkaSlovenská republika

Zloženie produktu
Aktívne zložkyDenaturovaný lieh 36 g/100 g, izopropylalkohol 4 g/100 g.Ostatné zložkyAqua, Mipa-Laureth Sulfate, Glycerin, Propylene Glycol, Betaine, Citric Acid

Krajina pôvodu
Slovensko

Návod na použitie
Na hygienické umývanie rúk v súlade s normou EN 1499: Navlhčite si ruky, použite 3 ml, dôkladne umývajte 30 sekúnd, opäť použite 3 ml a znova umývajte 30 sekúnd, ruky dôkladne opláchnite a osušte papierovou utierkou.

Netto množstvo
1000 ml

Dátum minimálnej trvanlivosti spotreby
Dátum exspirácie je 36 mesiacov odo dňa výroby a je uvedený na vnútornej a vonkajšej strane obalu. Skladujte v prepravnej nádobe pri teplote od 0 do 30 stupňov Celzia

Detailné informácie

Podrobný popis

Značka: Tork 

Množstvo v balení: 1 KS 

Objem: 1000 ml 

Typ: mydlo v pene 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: