Taška B4 Herlitz s X dnom a odtrhávacou páskou 250 x 353 mm 130g hnedá 25ks
Kód: X4-HL797506-KLSúvisiaci tovar
Bublinkové obálky recyklované SUMO 19,5x26,5cm hnedé
Skladom
(96 KS)
€0,71 vrátane DPH
€0,58
Bublinkové obálky recyklované SUMO 18,5x17,5cm CD hnedé
Skladom
(54 KS)
€0,48 vrátane DPH
€0,39
Bublinkové obálky recyklované SUMO 23,5x34cm hnedé
Skladom
(42 KS)
€0,97 vrátane DPH
€0,79
Bublinkové obálky C Herlitz 17x22cm, 10 ks
Skladom
(5 BAL.)
€6,79 vrátane DPH
€5,52
Bublinkové obálky G Herlitz 25x34cm, 10 ks
Skladom
(17 BAL.)
€11,49 vrátane DPH
€9,34
Bublinkové obálky D Herlitz 20x27cm, 10 ks
Skladom
(12 BAL.)
€7,79 vrátane DPH
€6,33
Bublinkové obálky recyklované SUMO 28,5x36cm hnedé
Skladom
(94 KS)
€1,29 vrátane DPH
€1,05
Bublinkové obálky recyklované SUMO 13,5x21,5cm hnedé
Skladom
(53 KS)
€0,46 vrátane DPH
€0,37
Bublinkové obálky recyklované SUMO 24,5x34cm hnedé
Skladom
(104 KS)
€0,98 vrátane DPH
€0,80
Podrobný popis
Hnedé papierové tašky s X-dnom širokým 40 mm a odtrhávacou páskou. Formát B4. Farba hnedá, gramáž 130 g / m². Balenie obsahuje 25 ks.Dodatočné parametre
| Kategória: | Špeciálne obálky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.76 kg |
| EAN: | 4008110797502 |
| Značka: | Herlitz |
| Formát: | B4 |
| Farba: | hnedá |
| Gramáž: | 130 g/m2 |
| Lepenie: | samolepiace s páskou |
| Materiál: | papier |
| Množstvo v balení: | 25 KS |
| Počet kusov v balení: | 25 kusov |
| s okienkom: | nie |
| recyklované: | nie |
| s rozšíreným dnom: | áno |
| Typ obálky: | papierové tašky s rozšíreným dnom |
| Vonkajší rozmer (š x v): | 35,3 x 25 cm |
Taška E4 s X dnom a odtrhávacou páskou 280x400x40 150g
Skladom
(586 KS)
€0,76 vrátane DPH
€0,62
Taška B4 s X dnom a odtrhávacou páskou 250 x 354 mm hnedá 130g
Skladom
(5025 KS)
€0,41 vrátane DPH
€0,33
Taška B4 SECURITEX s X dnom a odtrhávacou páskou
Skladom
(150 KS)
€1,59 vrátane DPH
€1,29
Obálky na sprievodky DL s potlačou okienko vpravo bal. 250 ks
Dodanie do týždňa
€28,78 vrátane DPH
€23,40
Priehľadné samolepiace vrecká s červenou potlačou vhodné na priloženie sprievodných dokumentov k balíkom. Balenie 250 ks. Rozmer: 240x120+14CH.
Poštové obálky C6/5 olizové s okienkom vpravo vnútorná potlač, pre strojné spracovanie, 1000 ks
Skladom
(3 BAL.)
€52,99 vrátane DPH
€43,08
Taška B4 s X dnom a textilnou výstužou 100g, 250 x 353 mm hnedá
Skladom
(1653 KS)
€0,98 vrátane DPH
€0,80
Taška B4 s X dnom a odtrhávacou páskou 250 x 354 mm biela 140g
Skladom
(2232 KS)
€0,48 vrátane DPH
€0,39
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
