Spisové dosky EMBA TYPIII/430
Kód: X4-EC430010-KLSúvisiaci tovar
Odkladacia mapa OM 250 Ekonomik zelená 100ks
Skladom
(21 BAL.)
€26,99 vrátane DPH
€21,94
Zakladacie zložky s okienkom Esselte červené
Skladom
(1 BAL.)
€72,99 vrátane DPH
€59,34
Odkladacia mapa OM 253 Classic žltá 50ks
Skladom
(29 BAL.)
€30,49 vrátane DPH
€24,79
Zakladacie zložky s okienkom Esselte svetlozelené
Skladom
(1 BAL.)
€72,99 vrátane DPH
€59,34
Odkladacia mapa OM 253 Classic oranžová 50ks
Skladom
(20 BAL.)
€30,49 vrátane DPH
€24,79
Odkladacia mapa OM 250 Ekonomik modrá 100ks
Skladom
(23 BAL.)
€26,99 vrátane DPH
€21,94
Odkladacia mapa OM 250 Ekonomik ružová 100ks
Skladom
(12 BAL.)
€26,99 vrátane DPH
€21,94
Odkladacia mapa OM 253 prešpánová zelená
Skladom
(469 KS)
€1,99 vrátane DPH
€1,62
Odkladacia mapa OM 253 prešpánová modrá
Skladom
(1289 KS)
€1,99 vrátane DPH
€1,62
Odkladacia mapa OM 253 prešpánová čierna
Skladom
(659 KS)
€1,99 vrátane DPH
€1,62
Odkladacia mapa OM 253 prešpánová červená
Skladom
(867 KS)
€1,99 vrátane DPH
€1,62
Odkladacia mapa OM 253 Ekonomik modrá 50ks
Skladom
(268 BAL.)
€24,99 vrátane DPH
€20,32
Odkladacia mapa OM 253 Classic zelená 50ks
Skladom
(25 BAL.)
€30,49 vrátane DPH
€24,79
Odkladacia mapa OM 253 Classic ružová 50ks
Skladom
(36 BAL.)
€30,49 vrátane DPH
€24,79
Zakladacie zložky s okienkom Esselte žlté
Skladom
(1 BAL.)
€72,99 vrátane DPH
€59,34
Odkladacia mapa OM 253 prešpánová oranžová
Skladom
(285 KS)
€1,99 vrátane DPH
€1,62
Podrobný popis
Osvedčené klasické spisové dosky formátu A3 z archívnej lepenky. Ekologický výrobok. Materiály v doskách je možné uchovávať v archívnej škatuli Typ II/350. Rozmery dosiek 430×300 mm. Väčšie balenie 25 ks.Farba: hnedá.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spisové dosky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.28 kg |
| Značka: | Emba |
| Formát: | A3 |
| Farba: | natur |
| Gramáž: | 1200-1300 g/m2 |
| Hrúbka: | 1,2-1,3 mm |
| Materiál: | hladká archívna lepenka PRIOR |
| Množstvo v balení: | 1 KS |
| Počet kusov v balení: | 1 kus |
| Prevedenie: | jednofarebné |
Spisové dosky A4 mramor čierny 25ks
Skladom
(162 BAL.)
€38,99 vrátane DPH
€31,70
Spisové dosky prešpánové A4 HIT OFFICE modré
Skladom
(285 KS)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Spisové dosky prešpánové A4 HIT OFFICE zelené
Skladom
(140 KS)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Spisové dosky prešpánové A4 HIT OFFICE čierne
Skladom
(191 KS)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
