Spisové dosky EMBA TYP III/315K
Kód: X4-EC315010-KLSúvisiaci tovar
Odkladacia mapa OM 253 Classic ružová 50ks
Skladom
(36 BAL.)
€30,49 vrátane DPH
€24,79
Odkladacia mapa OM 253 prešpánová oranžová
Skladom
(285 KS)
€1,99 vrátane DPH
€1,62
Odkladacia mapa OM 250 Ekonomik zelená 100ks
Skladom
(21 BAL.)
€26,99 vrátane DPH
€21,94
Odkladacia mapa OM 253 prešpánová červená
Skladom
(867 KS)
€1,99 vrátane DPH
€1,62
Odkladacia mapa OM 250 Ekonomik modrá 100ks
Skladom
(23 BAL.)
€26,99 vrátane DPH
€21,94
Zakladacie zložky s okienkom Esselte svetlomodré
Skladom
(1 BAL.)
€72,99 vrátane DPH
€59,34
Odkladacia mapa OM 253 prešpánová modrá
Skladom
(1289 KS)
€1,99 vrátane DPH
€1,62
Odkladacia mapa OM 253 Ekonomik žltá 50ks
Skladom
(180 BAL.)
€25,99 vrátane DPH
€21,13
Odkladacia mapa OM 253 Ekonomik zelená 50ks
Skladom
(110 BAL.)
€25,99 vrátane DPH
€21,13
Odkladacia mapa OM 250 Ekonomik ružová 100ks
Skladom
(12 BAL.)
€26,99 vrátane DPH
€21,94
Odkladacia mapa OM 253 Classic oranžová 50ks
Skladom
(20 BAL.)
€30,49 vrátane DPH
€24,79
Zakladacie zložky s okienkom Esselte červené
Skladom
(1 BAL.)
€72,99 vrátane DPH
€59,34
Odkladacia mapa OM 253 prešpánová čierna
Skladom
(659 KS)
€1,99 vrátane DPH
€1,62
Odkladacia mapa OM 253 Ekonomik modrá 50ks
Skladom
(268 BAL.)
€24,99 vrátane DPH
€20,32
Odkladacia mapa OM 253 Classic modrá 50ks
Skladom
(331 BAL.)
€30,49 vrátane DPH
€24,79
Odkladacia mapa OM 253 Classic žltá 50ks
Skladom
(29 BAL.)
€30,49 vrátane DPH
€24,79
Podrobný popis
Ekologický výrobok. Osvedčené registratúrne spisové dosky formátu A4 vhodné na následné uloženie do registratúrnych obalov. Materiál kvalitná hladká lepenka 1,2 mm, slepotlač pre jednoduchý popis. Zaoblené rohy zabraňujú poškodeniu spisov. Rozmery 315×230 mm. Väčšie balenie 25 ks.Farba: hnedá
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spisové dosky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8595102601115 |
| Značka: | Emba |
| Formát: | A4 |
| Farba: | natur |
| Gramáž: | 1200 g/m2 |
| Hrúbka: | 1,2 mm |
| Materiál: | hladká lepenka STANDARD |
| Množstvo v balení: | 1 KS |
| Počet kusov v balení: | 1 kus |
| Prevedenie: | jednofarebné |
Spisové dosky prešpánové A4 HIT OFFICE žlté
Skladom
(72 KS)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Spisové dosky A4 s etiketou HIT OFFICE modré
Skladom
(15 KS)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Spisové dosky prešpánové A4 HIT OFFICE červené
Skladom
(154 KS)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Spisové dosky A4 mramor čierny 25ks
Skladom
(162 BAL.)
€38,99 vrátane DPH
€31,70
Spisové dosky prešpánové A4 HIT OFFICE modré
Skladom
(285 KS)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Spisové dosky prešpánové A4 HIT OFFICE zelené
Skladom
(140 KS)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
