Samolepiaci držiak dokumentov DURABLE rPET A4 , zasúvateľný, transparentný, 5 ks
Kód: X4-DU504419-KLPodrobný popis
Na použitie vo formáte na výšku na hladkých aj nerovných povrchoch (čistých a stabilných)Trvalo samolepiace vďaka dvom lepiacim pásikom na zadnej strane
Jednoduchá výmena dokumentov zasunutím z boku
Fólia vyrobená z 80 % materiálu rPET (recyklácia po spotrebiteľovi)
Lepiace pásiky možno z produktu odstrániť bez zanechania akýchkoľvek zvyškov, čo umožňuje likvidáciu materiálov oddelene a recykláciu
Dodatočné parametre
| Kategória: | Samolepiace rámčeky DURAFRAME |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.24 kg |
| EAN: | 4005546740010 |
| Značka: | Durable |
| Formát: | A4 |
| Druh: | samolepiaci |
| Farba: | transparentná |
| Šírka: | 21.1 cm |
| Typ: | zasúvateľné |
| Výška: | 29.9 cm |
| Produktový rad: | Duraframe rPet |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
