Poštové obálky C6/5 ELCO s páskou, okienko vpravo,500 ks
Kód: X4-OB066532-KLSúvisiaci tovar
Poštové obálky C5 samolepiace, 100 ks
Skladom
(128 BAL.)
€6,79 vrátane DPH
€5,52
Poštové obálky C6 samolepiace, 100 ks
Skladom
(147 BAL.)
€4,99 vrátane DPH
€4,06
Poštové obálky DL samolepiace, okienko, 25 ks
Skladom
(92 BAL.)
€1,99 vrátane DPH
€1,62
Poštové obálky C4 samolepiace, biele, 500 ks
Skladom
(12 BAL.)
€63,49 vrátane DPH
€51,62
Poštové obálky B4 samolepiace, biele, 250ks 90g
Skladom
(127 BAL.)
€37,99 vrátane DPH
€30,89
Poštové obálky DL samolepiace, okienko, 50 ks 80g
Skladom
(93 BAL.)
€3,28 vrátane DPH
€2,67
Poštové obálky C6 samolepiace, 1000 ks
Skladom
(40 BAL.)
€32,48 vrátane DPH
€26,41
Obálky na CD 125x125 bez okienka 100 ks
Skladom
(31 BAL.)
€7,79 vrátane DPH
€6,33
Podrobný popis
Samolepiace obálky so silikónovou páskou a vnútornou potlačou, ktorá dokonale zabraňuje čítaniu obsahu proti svetlu a poskytuje tak ochranu Vašich informácií. Tlačené špeciálnymi vodou riediteľnými farbami,ktoré neznečisťujú životné prostredie.Formát: C6/C5 (114x229 mm)
Gramáž: 100g
Balenie: 500ks
Dodatočné parametre
| Kategória: | Obálky s páskou |
|---|---|
| Hmotnosť: | 3.5 kg |
| EAN: | 7611722010685 |
| Značka: | Elco |
| Formát: | C6/5 |
| Farba: | biela |
| Gramáž: | 100 g/m2 |
| Lepenie: | samolepiace s páskou |
| Množstvo v balení: | 500 KS |
| Počet kusov v balení: | 500 kusov |
| s okienkom: | áno |
| recyklované: | nie |
| s rozšíreným dnom: | nie |
| Typ obálky: | listové |
| Vonkajší rozmer (š x v): | 22,9 x 11,4 cm |
Poštové obálky C6 Cygnus s páskou, potlač 500 ks
Skladom
(4 BAL.)
€44,99 vrátane DPH
€36,58
Poštové obálky C5 ELCO s páskou, bez okienka, 500 ks
Skladom
(2 BAL.)
€75,99 vrátane DPH
€61,78
Poštové obálky C4 ELCO s páskou, bez okienka, 250 ks
Skladom
(2 BAL.)
€119 vrátane DPH
€96,75
Poštové obálky B4 s páskou, biele, 250ks 90g
Skladom
(16 BAL.)
€51,49 vrátane DPH
€41,86
Poštové obálky C4 Herlitz s odtrhávacou páskou, biele, 10 ks
Skladom
(122 BAL.)
€2,99 vrátane DPH
€2,43
Poštové obálky C4 s páskou, biele, 25 ks
Skladom
(435 BAL.)
€4,49 vrátane DPH
€3,65
Poštové obálky C4 s páskou, biele, 500 ks
Skladom
(15 BAL.)
€83,98 vrátane DPH
€68,28
Poštové obálky C5 ELCO s páskou, okienko vpravo, 500 ks
Skladom
(11 BAL.)
€88,49 vrátane DPH
€71,94
Poštové obálky C4 Cygnus s páskou, potlač 250 ks
Skladom
(8 BAL.)
€79,49 vrátane DPH
€64,63
Poštové obálky DL Cygnus s páskou 500 ks
Skladom
(4 BAL.)
€54,49 vrátane DPH
€44,30
Poštové obálky C6 Herlitz samolepiace s vnútornou potlačou, biele, 25 ks
Skladom
(19 BAL.)
€2,19 vrátane DPH
€1,78
Poštové obálky C5 Cygnus s páskou, potlač 500 ks
Skladom
(8 BAL.)
€74,99 vrátane DPH
€60,97
Poštové obálky DL s páskou, okienko, potlač 1000 ks 80g
Skladom
(2 BAL.)
€84,99 vrátane DPH
€69,10
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
