Krieda na chodník DONAU 6 farieb 20 ks
Kód: X4-DO330166-KLSúvisiaci tovar
Ceruzka STABILO ergonomická EASYgraph pre ľavákov 6ks
Skladom
(4 BAL.)
€11,49 vrátane DPH
€9,34
Ceruzka grafitová CENTROPEN 9510/1 č.3 , 12ks
Skladom
(30 BAL.)
€2,69 vrátane DPH
€2,19
Voskovky KEYROAD, 24 ks, mix farieb
Skladom
(122 SADA)
€2,60 vrátane DPH
€2,11
Jednotková cena:
€0,09 / 1 ks
Farbičky Faber Castell Black Edition, 12 ks
Skladom
(4 SADA)
€8 vrátane DPH
€6,50
Jednotková cena:
€0,54 / 1 ks
Ceruzka STABILO ergonomická EASYgraph pre pravákov oranžová 12ks
Skladom
(3 BAL.)
€22,99 vrátane DPH
€18,69
Ceruzka STABILO ergonomická EASYgraph pre ľavákov modrá 6ks
Skladom
(1 BAL.)
€11,49 vrátane DPH
€9,34
Ceruzka grafitová CENTROPEN 9510/1 č.1 , 12ks
Skladom
(46 BAL.)
€2,69 vrátane DPH
€2,19
Farbičky Pelikan Silverino trojhranné hrubé 12ks
Skladom
(15 SADA)
€10,98 vrátane DPH
€8,93
Farbičky Pelikan Silverino trojhranné tenké, sada 12 ks
Skladom
(11 SADA)
€5,29 vrátane DPH
€4,30
Ceruzka STABILO EASYgraph S pre ľavákov modrá 6 ks
Skladom
(2 BAL.)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Jednotková cena:
€1,22 / 1 ks
Farbičky šesťhranné CENTROPEN 9520/12f
Skladom
(317 SADA)
€1,69 vrátane DPH
€1,37
Ceruzka na skicovanie KEYROAD 8,8 x 21,4 x 0,9 cm, 12 ks
Skladom
(27 SADA)
€2,48 vrátane DPH
€2,02
Jednotková cena:
€0,17 / 1 ks
Plastové voskovky odolné voči lámaniu 12ks
Skladom
(21 SADA)
€6,29 vrátane DPH
€5,11
Farbičky Faber Castell Black Edition, 24 ks
Skladom
(13 SADA)
€12,99 vrátane DPH
€10,56
Jednotková cena:
€0,44 / 1 ks
Krieda školská biela 100 ks
Skladom
(167 BAL.)
€10,49 vrátane DPH
€8,53
Jednotková cena:
€0,09 / 1 ks
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
