Drevené farbičky STABILO EASYcolors P. sada 12 ks
Kód: X4-ST332012-KLSúvisiaci tovar
Bombičky Pelikan 5ks veľké červené
Skladom
(6 BAL.)
€3,55 vrátane DPH
€2,89
Jednotková cena:
€0,58 / 1 ks
Displej Centropen roller Tornado FRUITY 2675, 20 ks
Skladom
(16 KS)
€24,99 vrátane DPH
€20,32
Displej Centropen roller Tornado COOL, 10 ks
Skladom
(17 KS)
€15,49 vrátane DPH
€12,59
Atramentové bombičky Centropen 0019, 6 ks
Skladom
(286 BAL.)
€0,53 vrátane DPH
€0,43
Displej Centropen roller Tornado BOOM 2675, 20 ks
Skladom
(31 KS)
€24,99 vrátane DPH
€20,32
Roller STABILO EASYoriginal R Pastel mentolová
Skladom
(10 KS)
€9,79 vrátane DPH
€7,96
Atramentové bombičky Centropen 0019 10 ks
Skladom
(219 BAL.)
€0,91 vrátane DPH
€0,74
Roller STABILO EASYoriginal Start R citrón/zelená
Skladom
(15 KS)
€9,79 vrátane DPH
€7,96
Plniace pero Schneider s rollerovým hrotom Zippi Fish
Skladom
(18 KS)
€5,79 vrátane DPH
€4,71
Roller STABILO EASYoriginal Start L ružová/ružová
Skladom
(4 KS)
€9,79 vrátane DPH
€7,96
Roller STABILO EASYoriginal R Pastel ružová
Skladom
(9 KS)
€9,79 vrátane DPH
€7,96
Plniace pero Herlitz Tornado A pre začiatočníkov
Skladom
(178 KS)
€10,98 vrátane DPH
€8,93
Atramentové bombičky DONAU, 100 ks v dóze
Skladom
(89 BAL.)
€5,79 vrátane DPH
€4,71
Podrobný popis
Prvá ergonomicky tvarovaná farbička zvlášť pre ľavákov a pravákov. Trojhranný dizajn a protišmykové plochy pre uvoľnené držanie. Priemer tuhy 4,2 mm. Šírka hrany 9 mm- doporučený rozmer pre predškolákov a školákov 1. stupňa. 12 ks sada s ergonomickým strúhadlom.Dodatočné parametre
| Kategória: | Farbičky, ceruzky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| EAN: | 4006381398732 |
| Značka: | Stabilo |
| Druh: | farbičky |
| Farba: | mix |
| Farba tela: | mix farieb |
| Farba tuhy: | mix farieb |
| Počet kusov v balení: | 12 kusov |
| Určené pre: | pravákov |
| Predajná jednotka: | SADA 12 KS |
| Balenie: | sada 12 ks |
Sada glitrových popisovačov DONAU s vláknovým hrotom 10S
Skladom
(12 SADA)
€8,49 vrátane DPH
€6,90
Ceruzka grafitová CENTROPEN 9510/1 č.2 , 12ks
Skladom
(54 BAL.)
€2,69 vrátane DPH
€2,19
Plastové voskovky odolné voči lámaniu 12ks
Skladom
(21 SADA)
€6,29 vrátane DPH
€5,11
Farbičky trojhranné elastické KEYROAD čierne drevo, 12 ks
Skladom
(422 SADA)
€2,29 vrátane DPH
€1,86
Jednotková cena:
€0,16 / 1 ks
Voskovo - akvarelové farbičky KEYROAD, 6 ks farieb + strúhadlo
Skladom
(106 SADA)
€9,99 vrátane DPH
€8,12
Jednotková cena:
€1,35 / 1 ks
Farbičky trojhranné KEYROAD, 12 farieb
Skladom
(124 SADA)
€2,69 vrátane DPH
€2,19
Jednotková cena:
€0,18 / 1 ks
Voskovky KEYROAD, 24 ks, mix farieb
Skladom
(122 SADA)
€2,60 vrátane DPH
€2,11
Jednotková cena:
€0,09 / 1 ks
Voskovky triangular FABER-CASTELL, sada 12 ks
Skladom
(25 SADA)
€4,78 vrátane DPH
€3,89
Ceruzka STABILO ergonomická EASYgraph pre pravákov petrolejová 12ks
Skladom
(7 BAL.)
€22,99 vrátane DPH
€18,69
Farbičky šesťhranné CENTROPEN 9520/12f
Skladom
(317 SADA)
€1,69 vrátane DPH
€1,37
Ceruzka STABILO ergonomická EASYgraph pre pravákov oranžová 12ks
Skladom
(3 BAL.)
€22,99 vrátane DPH
€18,69
Gélové perá s trblietkami DONAU, 12 farieb
Skladom
(229 SADA)
€4,78 vrátane DPH
€3,89
Farbičky Pelikan Silverino trojhranné tenké, sada 12 ks
Skladom
(11 SADA)
€5,29 vrátane DPH
€4,30
Ceruzka STABILO EASYgraph S pre ľavákov modrá 6 ks
Skladom
(2 BAL.)
€8,99 vrátane DPH
€7,31
Jednotková cena:
€1,22 / 1 ks
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
