Flash disk USB Q-CONNECT 2.0, 8 GB
Kód: X4-QC041512-KLPodrobný popis
Ideálny flash disk na uchovávanie dokumentov, programov a pod. Kapacita 8 GB.Dodatočné parametre
| Kategória: | USB kľúče a pamäťové karty |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.24 kg |
| EAN: | 5705831415126 |
| Značka: | Q-CONNECT |
| Farba: | čierna / strieborná |
| Hĺbka: | 16 mm |
| Materiál: | - |
| Počet kusov v balení: | 1 kus |
| Rýchlosť: | zápisu%3A 4 MB/s |
| Šírka: | - mm |
| Výška: | 137 mm |
| Predajná jednotka: | 1 KS |
| Kapacita úložiska: | 8 Gigabajtov |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
