Farebné výkresy Gimboo A4, 150 GSM, 10 listov
Kód: X4-DO753917-KLSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Výkresy, lepenie po kratšej strane, hladké. Počet listov 10, gramáž: 150 gsm. Mix farieb, formát A4.Dodatočné parametre
| Kategória: | Výkresy, papiere, podložky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.13 kg |
| EAN: | 5901503686690 |
| Značka: | Gimboo |
| Formát: | A4 |
| Farba: | mix |
| Gramáž: | 150 g/m2 |
| Počet kusov v balení: | 1 kus |
| Počet listov: | 10 listov |
| Prevedenie: | - |
| Rozmery: | 210 x 297 mm |
| Predajná jednotka: | 1 KS |
| Farba papiera: | mix |
| Produktový rad: | Gimboo far. výkresy |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
