Výkresy Herlitz 50 x 70 cm, 10 hárkov, 300 g, farba tmavomodrá
Kód: X4-HL227207-KLSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Kartón 50 x 70 cm, obojstranný, 300 g/m2. Balenie 10 listov. Farba tmavo modrá.Dodatočné parametre
| Kategória: | Výkresy, papiere, podložky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 4008110131849 |
| Značka: | Herlitz |
| Formát: | 50 x 70 cm |
| Farba: | tmavomodrá |
| Gramáž: | 300 g/m2 |
| Počet hárkov v balení: | 10 hárkov |
| Počet listov: | 10 listov |
| Predajná jednotka: | 10 HAR. |
| Produktový rad: | Herlitz far. výkresy |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
