Euroobal DURABLE rPP PREMIUM A4 , 100ks
Kód: X4-DU268419-KLSúvisiaci tovar
Obal L na dokumenty Esselte A5 matný 115mic 100ks
Skladom
(17 BAL.)
€23,99 vrátane DPH
€19,50
Obal L na dokumenty DURABLE modrý 100ks
Skladom
(39 BAL.)
€26,99 vrátane DPH
€21,94
Obal L na dokumenty Karton PP Glasklar 140mic 10ks
Skladom
(83 BAL.)
€3,79 vrátane DPH
€3,08
Obal L pevný Leitz Cosy A4 200mic kľudný modrý 3 ks
Skladom
(1 BAL.)
€8,49 vrátane DPH
€6,90
Obal L na dokumenty Karton PP zrnitý 80mic
Skladom
(63 BAL.)
€14,49 vrátane DPH
€11,78
Obal L na dokumenty Q-CONNECT antistatický matný 120mic zelený 100ks
Skladom
(11 BAL.)
€16,99 vrátane DPH
€13,81
Obal L na dokumenty DURABLE krištáľovo číry 150mic 50ks
Skladom
(6 BAL.)
€35,99 vrátane DPH
€29,26
Obal L na dokumenty Q-CONNECT antistatický matný 120mic červený 100ks
Skladom
(10 BAL.)
€16,99 vrátane DPH
€13,81
Obal L na dokumenty DURABLE BUSINESS A3 transparentný 10ks
Skladom
(4 BAL.)
€55,49 vrátane DPH
€45,11
Obal L na dokumenty Q-CONNECT antistatický matný 120mic žltý 100ks
Skladom
(252 BAL.)
€16,99 vrátane DPH
€13,81
Obal L na dokumenty DURABLE červený 100ks
Skladom
(110 BAL.)
€26,99 vrátane DPH
€21,94
Plastový obal XS so zipsom Leitz Complete
Skladom
(3 BAL.)
€14,99 vrátane DPH
€12,19
Podrobný popis
Nezmazateľné dierované vrecko vyrobené z polypropylénuPred použitím vyrobené z minimálne 95 % recyklovaného plastu (priemyselný odpad, odrezky alebo zvyšky z výroby)
Prémiová kvalita, 80 mµ
S univerzálnym dierovaním na zakladanie do zakladačov a krúžkových zakladačov
Otvorte v hornej časti
Formát: A4 na výšku
Dodatočné parametre
| Kategória: | Euroobaly |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.07 kg |
| EAN: | 4005546740577 |
| Značka: | Durable |
| Formát: | A4 |
| Farba: | priehľadná |
| Hrúbka: | 80 μm |
| Materiál: | PP |
| Množstvo v balení: | 100 KS |
| Počet kusov v balení: | 100 kusov |
| Povrch: | matný |
| Prevedenie: | dierovanie na bočnej strane |
| Šírka: | vonkajšia - 23 cm |
| Výška: | vonkajšia - 30,4 cm |
| s farebným okrajom: | nie |
| recyklované: | áno |
| s indexami: | nie |
Euroobal Esselte 55mic v krabici 40ks
Skladom
(16 BAL.)
€12,99 vrátane DPH
€10,56
Euroobal DURABLE BUSINESS A5 lesklý 60mic 25ks v sáčku
Skladom
(8 BAL.)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Euroobal DURABLE SPEZIAL A4 matný ’L’ 50mic 10ks v sáčku
Skladom
(20 BAL.)
€1,89 vrátane DPH
€1,54
Euroobal DURABLE A4 maxi extra široký lesklý 90mic 50ks
Skladom
(45 BAL.)
€10,49 vrátane DPH
€8,53
Euroobal DONAU A4 40mic s červeným okrajom 100ks
Skladom
(42 BAL.)
€8,79 vrátane DPH
€7,15
Euroobal na katalógy Leitz A4 bez chlopne 10ks
Skladom
(65 BAL.)
€37,99 vrátane DPH
€30,89
Euroobal Q-CONNECT A4 lesklý 100mic v sáčku
Skladom
(958 BAL.)
€17,99 vrátane DPH
€14,63
Euroobal Esselte na 8 fotografií 80mic 10ks
Skladom
(22 BAL.)
€5,99 vrátane DPH
€4,87
Euroobal DONAU A4 matný s chlopňou 100mic
Skladom
(150 BAL.)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Euroobal DURABLE A4 kryštálovo číry 50mic 10ks
Skladom
(62 BAL.)
€2,19 vrátane DPH
€1,78
Euroobal DURABLE BUSINESS A4 lesklý 48mic v sáčku
Skladom
(521 BAL.)
€11,49 vrátane DPH
€9,34
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
