Etikety univerzálne 52,5x21,2mm Q-CONNECT A4 100 hárkov
Kód: X4-QC010638-KLSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Univerzálne samolepiace etikety pre laserové a atramentové tlačiarne a kopírovacie zariadenia. Formát A4. Farba biela. Balenie 100 hárkov. Etikety na hárku 56 ks.Certifikát FSC.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Etikety univerzálne biele |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.03 kg |
| EAN: | 5705831106383 |
| Značka: | Q-CONNECT, adresné |
| Formát: | A4 |
| Etikiet na hárku: | 56 |
| Etikiet v balení: | 5600 |
| Farba: | biela |
| Množstvo v balení: | 100 HAR. |
| Počet hárkov v balení: | 100 hárkov |
| Použitie: | na označovanie |
| Rozmery etikiet: | 52,5 x 21,2 mm |
| Materiál etikiet: | papierové permanentné |
| Nosič etikiet: | na hárku A4 |
| Spôsob potlače etikiet: | pre všetky tlačiarne |
| Šírka etikiet: | 52.5 mm |
| Tvar etikiet: | pravouhlé |
| Výška etikiet: | 21.2 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
