Bloček Donau 76 x 76 mm, mix neónových farieb, ružová, 400 lístkov
Kód: X4-DO402199-KLSúvisiaci tovar
Samolepiaci bloček Post-it 76x76 žlté 20x100l
Skladom
(8 BAL.)
€46,49 vrátane DPH
€37,80
Samolepiaci bloček Post-it 102x152 žltý štvorčekový
Skladom
(21 KS)
€7,49 vrátane DPH
€6,09
Samolepiaci bloček Q-CONNECT recyklované 127x76 žlté 12 ks
Skladom
(77 BAL.)
€20,49 vrátane DPH
€16,66
Samolepiaci bloček Donau Eco žltý 51x76mm
Skladom
(357 KS)
€0,43 vrátane DPH
€0,35
Samolepiaci bloček Q-CONNECT žltý 76x127 mm
Skladom
(673 KS)
€2,39 vrátane DPH
€1,94
Samolepiaci bloček Q-CONNECT žltý 38x51mm 3x100 l
Skladom
(1107 BAL.)
€1,99 vrátane DPH
€1,62
Samolepiaci bloček Donau Eco žltý 76x76mm
Skladom
(1897 KS)
€0,55 vrátane DPH
€0,45
Samolepiaci bloček Post-it 38x51 žlté 20x100l
Skladom
(15 BAL.)
€19,50 vrátane DPH
€15,85
Samolepiaci bloček Donau Eco žltý 38x51mm /3x100
Skladom
(482 BAL.)
€0,86 vrátane DPH
€0,70
Samolepiaci bloček Q-CONNECT recyklované 76x76 žlté 12ks
Skladom
(159 BAL.)
€12,48 vrátane DPH
€10,15
Samolepiaci bloček Post-it Super Sticky 76x76mm žltá 350l
Skladom
(22 KS)
€16,49 vrátane DPH
€13,41
Samolepiaci bloček Q-CONNECT žltý 76x76 mm
Skladom
(7064 KS)
€1,39 vrátane DPH
€1,13
Samolepiaci bloček Q-CONNECT recyklované 38x51 žlté 12ks
Skladom
(314 BAL.)
€8,29 vrátane DPH
€6,74
Samolepiaci bloček Q-CONNECT žltý 51 x76mm
Skladom
(4661 KS)
€1,39 vrátane DPH
€1,13
Samolepiaci bloček Post-it recyklované, 76x76 mm, žlté
Skladom
(123 BAL.)
€19,50 vrátane DPH
€15,85
Samolepiaci bloček Post-it 102x152 žltý linajkový
Skladom
(105 KS)
€7,49 vrátane DPH
€6,09
Podrobný popis
Neónové samolepiace bločky v kocke z papiera gramáže 70 g / m². V balení 400 lístkov. Väčšie balenie 12 ks. Farba: mix neónových farieb.Dodatočné parametre
| Kategória: | Samolepiace bločky farebné |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.16 kg |
| EAN: | 5901503676370 |
| Značka: | DONAU |
| Farba: | mix neónových farieb |
| Lepenie: | lepiace |
| Množstvo v balení: | 1 KS |
| Počet kusov v balení: | 1 kus |
| Počet lístkov: | 400 |
| Počet lístkov v balení: | 400 |
| Typ: | čisté |
| Rozmery: | 76 x 76 mm |
| recyklované: | nie |
| Rozmery šírka x výška: | 76 x 76 mm |
Bloček Donau neónový, 76 x 76 mm, oranžový, 100 lístkov
Skladom
(357 KS)
€0,97 vrátane DPH
€0,79
Samolepiaci bloček Q-CONNECT recyklované 127x76 dúhové 12ks
Skladom
(124 BAL.)
€24,49 vrátane DPH
€19,91
Samolepiaci bloček Post-it, 51 x 51 mm, mini, mix farieb
Skladom
(74 KS)
€7,49 vrátane DPH
€6,09
Bloček Donau, 76 x 76 mm, 4 pastelové farby, 400 lístkov
Skladom
(501 KS)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Samolepiaci bloček Post-it Super Sticky CARNIVAL, veľkosť 101x 101 mm, 6 bločkov po 90 lístkov
Skladom
(16 KS)
€37,99 vrátane DPH
€30,89
Bloček Donau neónový, 76 x 76 mm, žltý, 100 lístkov
Skladom
(720 KS)
€0,97 vrátane DPH
€0,79
Bloček Donau 76 x 76 mm, mix neónových farieb, zelená, 400 lístkov
Skladom
(103 KS)
€4,49 vrátane DPH
€3,65
Samolepiaci bloček Stick’n Hopax , 360°, 76x76 mm, modrý
Skladom
(20 KS)
€1,39 vrátane DPH
€1,13
Samolepiaci bloček Q-CONNECT neónové 76x76mm zelené
Skladom
(144 KS)
€1,99 vrátane DPH
€1,62
Samolepiaci bloček Post-it Super Sticky 76x76mm, 75l mix farieb žltá, zelená, fuksiová
Skladom
(7 KS)
€3,28 vrátane DPH
€2,67
Samolepiaci bloček Post-it ENERGETIC, 38x51mm, 12x100 lístkov
Skladom
(7 SADA)
€21,49 vrátane DPH
€17,47
Bloček Donau neónový, 50 x 50 mm, mix neónových farieb, 250 lístkov
Skladom
(198 KS)
€2,09 vrátane DPH
€1,70
Samolepiaci bloček Donau neónový 38x51 ružový/3ks
Skladom
(97 BAL.)
€1,80 vrátane DPH
€1,46
Samolepiaci bloček Post-it 76x76 zelená
Skladom
(15 KS)
€14,49 vrátane DPH
€11,78
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
