Bloček Donau 76 x 76 mm, mix neónových farieb, modrá, 400 lístkov
Kód: X4-DO404199-KLSúvisiaci tovar
Samolepiaci bloček Q-CONNECT žltý 38x51mm 3x100 l
Skladom
(1107 BAL.)
€1,99 vrátane DPH
€1,62
Samolepiaci bloček Post-it 38x51 žlté 20x100l
Skladom
(15 BAL.)
€19,50 vrátane DPH
€15,85
Samolepiaci bloček Donau Eco žltý 76x76mm
Skladom
(1897 KS)
€0,55 vrátane DPH
€0,45
Samolepiaci bloček Donau Eco žltý 38x51mm /3x100
Skladom
(482 BAL.)
€0,86 vrátane DPH
€0,70
Samolepiaci bloček Post-it 76x76 žltá 450l
Skladom
(59 KS)
€14,49 vrátane DPH
€11,78
Samolepiaci bloček Donau Eco žltý 51x76mm
Skladom
(357 KS)
€0,43 vrátane DPH
€0,35
Samolepiaci bloček Post-it Super Sticky 76x76mm žltá 350l
Skladom
(22 KS)
€16,49 vrátane DPH
€13,41
Samolepiaci bloček Q-CONNECT recyklované 127x76 žlté 12 ks
Skladom
(77 BAL.)
€20,49 vrátane DPH
€16,66
Samolepiaci bloček Q-CONNECT žltý 76x76 mm
Skladom
(7064 KS)
€1,39 vrátane DPH
€1,13
Samolepiaci bloček Q-CONNECT 76x76 mm, 400 l, žltá
Skladom
(770 KS)
€5,29 vrátane DPH
€4,30
Samolepiaci bloček Post-it 102x152 žltý linajkový
Skladom
(105 KS)
€7,49 vrátane DPH
€6,09
Samolepiaci bloček Post-it Super Sticky 101x101 žltý linajky
Skladom
(29 KS)
€16,49 vrátane DPH
€13,41
Samolepiaci bloček Post-it 102x152 žltý štvorčekový
Skladom
(21 KS)
€7,49 vrátane DPH
€6,09
Samolepiaci bloček Post-it recyklované, 38x51 mm, žlté
Skladom
(125 BAL.)
€9,99 vrátane DPH
€8,12
Samolepiaci bloček Post-it 76x76 žlté 20x100l
Skladom
(8 BAL.)
€46,49 vrátane DPH
€37,80
Podrobný popis
Neónové samolepiace bločky v kocke z papiera gramáže 70 g / m². V balení 400 lístkov. Väčšie balenie 12 ks. Farba: mix neónových farieb.Dodatočné parametre
| Kategória: | Samolepiace bločky farebné |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.16 kg |
| EAN: | 5901503676431 |
| Značka: | DONAU |
| Farba: | mix neónových farieb |
| Lepenie: | lepiace |
| Množstvo v balení: | 1 KS |
| Počet kusov v balení: | 1 kus |
| Počet lístkov: | 400 |
| Počet lístkov v balení: | 400 |
| Typ: | čisté |
| Rozmery: | 76 x 76 mm |
| recyklované: | nie |
| Rozmery šírka x výška: | 76 x 76 mm |
Samolepiaci bloček Donau neónový 38x51 modrý/3ks
Skladom
(37 BAL.)
€1,80 vrátane DPH
€1,46
Samolepiaci bloček Stick’n Hopax, 360°, 76x76 mm, zelený
Skladom
(5 KS)
€1,39 vrátane DPH
€1,13
Samolepiaci bloček trojuholník, 6 neonových farieb
Skladom
(20 KS)
€5,49 vrátane DPH
€4,46
Bloček Donau neónový, 76 x 76 mm, ružový, 100 lístkov
Skladom
(448 KS)
€0,97 vrátane DPH
€0,79
Bloček Donau, 76 x 76 mm, 4 pastelové farby, 400 lístkov
Skladom
(501 KS)
€3,49 vrátane DPH
€2,84
Samolepiaci bloček Post-it ENERGETIC 76x127mm, 6x100 lístkov
Skladom
(14 SADA)
€30,49 vrátane DPH
€24,79
Samolepiaci bloček Donau 5 pastelových farieb 76x76mm 450l
Skladom
(282 KS)
€3,79 vrátane DPH
€3,08
Samolepiaci bloček Stick’n Hopax , 360°, 76x76 mm, modrý
Skladom
(20 KS)
€1,39 vrátane DPH
€1,13
Bloček Donau neónový, 50 x 50 mm, mix neónových farieb, 250 lístkov
Skladom
(198 KS)
€2,09 vrátane DPH
€1,70
Bloček Donau neónový, 76 x 76 mm, zelený, 100 lístkov
Skladom
(561 KS)
€0,97 vrátane DPH
€0,79
Bloček Donau, 76 x 76 mm, 5 neónových farieb, 400 lístkov
Skladom
(1765 KS)
€4,78 vrátane DPH
€3,89
Samolepiaci bloček Donau v 6 neónových farbách 50 x 50 mm 250l
Skladom
(321 KS)
€1,89 vrátane DPH
€1,54
Samolepiaci bloček Donau neónový 38x51 oranžový/3ks
Skladom
(89 BAL.)
€1,80 vrátane DPH
€1,46
Samolepiaci bloček Q-CONNECT recyklované 127x76 dúhové 12ks
Skladom
(124 BAL.)
€24,49 vrátane DPH
€19,91
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
