Prémiová mierne zásaditá prírodná minerálna voda ROYAL WATER s pH 7,4 `Z` 1,5l

Kód: XRO-1500ML-PH74
Prémiová voda
€7,13 / balenie €8,55 vrátane DPH €1,19 / 1 ks
Skladom (10935 balenie)
Môžeme doručiť do:
14.6.2024

Prémiová minerálna voda ROYAL WATER s pH 7,4

Vysoko čistá a bonitná prémiová mierne zásaditá prírodná minerálna voda s hodnotou pH 7,4 (priamo z prameňa). Pramení už v kvalite a čistote, ktorá spĺňa od základu prísne normy pre kojenecké vody. Má vhodný pomer minerálov (vápnika – horčíka, sodíka – draslíka) a obsahuje aj vzácnu kyselinu kremičitú (H2SiO3 – 24 mg/l). Je so zníženým obsahom sodíka, bez dusičnanov, hormónov, antibiotík a inej povrchovej chémie a za posledných cca 65 rokov neprišla do kontaktu so súčasnou povrchovou chémiou. Vhodná na každodenné užívanie, bez potreby obmieňania a aj pri diéte s nízkym obsahom sodíka.

Detailné informácie

Podrobný popis

Balenie obsahuje 6 x 1,5l

Ceny neobsahujú vratnú zálohu. Tá Vám bude pripočítaná dodatočne po spracovaní objednávky.

 • vhodná je aj na každodenné pitie pre všetkých
 • vhodný pomer minerálov
 • vhodná na poobedie na doplnenie minerálov
 • obsahuje až 24mg/l H2SiO3 (kyselina kremičitá)
 • pozitívne ovplyvňuje kožu, vlasy, nechty a rast u detí
 • vhodná po tréningu proti kŕčom(zaisťuje draslík a vysoký obsah magnézia)
 • vhodná proti kŕčovým žilám

 kralovska voda 10

70 MILIÓNOV ROKOV STARÉ LOŽISKO VODY

Prémiová mierne zásaditá prírodná minerálna voda s pH 7,4

 • obsahuje vzácnu kyselinu kremičitú (H2SiO3) cca do (24 mg/l)
 • vhodný pomer prírodných minerálov
 • vhodná na pravidelnú dennú konzumáciu
 • vhodná pri diéte s nízkym obsahom solí
 • zachováva kvalitu a stabilitu aj v extrémnych podmienkach
 • veľmi nízky COD index
 • Sodioum low
 • Nitrate free
 • Tritium (3H) free
 • BPA free obal

ph 7,4 mineral 

Mineral Water

 Prémiová mierne zásaditá minerálna voda s pH 7,4
 
 
daily-ion-water
Chemicko-oxidačný index vody. Základ tejto prírodnej minerálnej vody má v porovnaní s ostatnými vodami prirodzene veľmi nízky chemický oxidačný index (COD) v rozmedzí 0,20 – 0,55 O2 mg/l. Vďaka tejto nízkej hodnote COD, voda aj po dlhom čase vôbec nepodlieha degradácii a môže byť vystavovaná aj extrémnym podmienkam pri zachovaní tej istej kvality, stability a mikrobiológie vody.
 
Royal Water je unikátne čistá bez obsahu dusičnanov a dusitanov. Dusičnany sa v ľudskom tele premieňajú na toxickejšie dusitany bakteriálnou činnosťou. Tieto látky sa v krvnom obehu správajú toxicky a majú negatívny vplyv na zdravie človeka. Nepriaznivo ovplyvňujú schopnosť krvi transportovať kyslík do tkanív, navyše sa z nich môžu vytvárať karcinogénne a teratogénne látky. Royal Water pred znečistením a chemickými látkami súčasnej doby chráni 2 x 20 m súvislá vrstva vysoko nepriepustného ílu a tiež samotné ochranné pásmo vodného zdroja. Podľa geologických a laboratórnych výskumov voda nebola kontaminovaná povrchovou chémiou (dusičnany, hormóny, antibiotiká, pesticídy, herbicídy atď…) minimálne 65 rokov.
 
PET fľaša belgickej značky Resilux, bez obsahu Bisphenolu – A, ktorá spĺňa aj najvyššie kritériá balenia vôd pre detskú a dospelú populáciu. Certifikované. 
 
Vďaka plytkému a dobre izolovanému podpovrchovému uloženiu tohto prírodného zdroja (cca 60-70 m pod povrchom), táto minerálna voda neprichádza do kontaktu s bežnými povrchovými látkami, ktoré sa väčšinou nachádzajú v balených pitných vodách, ako napríklad Trítium (3H) a Radón (Rn). Toto celé ložisko je od povrchu chránené až 40 metrovou (2×20 m) vrstvou súvislého vysoko nepriepustného ílu, vďaka ktorému nedošlo podľa výskumu v priebehu posledných 65-tich rokov k žiadnej kontaminácii s povrchom.
 
Povrchové napätie zásaditej ionizovanej vody je takmer dvakrát nižšie ako je pri bežnej vode a blíži sa povrchovému napätiu podobnému ľudskej krvi. To znamená, že zásaditá voda je redšia. Krv obsahuje približne 83% vody a teda je ľahké si uvedomiť, že prísun alkalickej vody spolu so zdravou výživou, môže prirodzene znižovať hustotu krvi. Je to dôležitý fakt, pretože telo krv napr. prijímaním tuhej stravy (konzumáciou červeného mäsa a pod.) zväčša zahusťuje a tým môže byť krvný obeh náročnejší a pomalší.
 
Kremík (Si) je druhý najrozšírenejší prvok na Zemi a zároveň jeden z najdôležitejších stopových prvkov. V ľudskom tele sa vyskytuje hlavne vo forme kyseliny kremičitej (H2SiO3), ktorá je pre ľudský organizmus efektívnejšie využiteľná. Kremík plní v ľudskom organizme rôzne funkcie. Je schopný viazať vodu v tele a zlučuje sa s množstvom zlúčenín, s ktorými tvorí pevné štruktúry.  Môžte ho nájsť aj pod pojmom “prvok krásy” :).
 
Voda je s nízkym obsahom sodíka, je vhodná aj pre ľudí so sodíkovou diétou. Je so zníženým obsahom minerálov, nezanáša organizmus prebytočnými soľami a preto ju nie je potrebné obmieňať. Má vhodný pomer vápnika a horčíka či sodíka a draslíka.
 
Alkalická (zásaditá) Royal Water pramení o hodnote pH 7,4 podobne ako je priemerná ideálna hodnota pH ľudskej krvi, teda mierne zásaditá.  Royal Water dokáže efektívne hydratovať bunky nášho tela.
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: