Magnetický držiak dokumnetov DURABLE rPET A4 , zasúvateľný, transparentný, 5 ks
Kód: X4-DU504819-KLPodrobný popis
Aplikácia vo formáte na výšku na kovové povrchyMagnetická priľnavosť vďaka dvom magnetickým pásikom na zadnej strane
Jednoduchá výmena dokumentov zasunutím z boku
Fólia vyrobená z 80 % materiálu rPET (recyklácia po spotrebiteľovi)
Separovateľné materiály umožňujú oddelenú likvidáciu a recykláciu materiálov
Dodatočné parametre
| Kategória: | Magnetické rámčeky DURAFRAME |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| EAN: | 4005546740058 |
| Značka: | Durable |
| Formát: | A4 |
| Druh: | magnetický |
| Farba: | transparentná |
| Počet kusov v balení: | 5 kusov |
| Šírka: | vonkajšia - 21,1 cm |
| Typ: | zasúvateľné |
| Výška: | vonkajšia - 29,9 cm |
| Predajná jednotka: | 5 KS |
| Produktový rad: | Duraframe rPet |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
