Archívny box EMBA TYP I/50
Kód: X4-EC500000-KLSúvisiaci tovar
Archívna krabica EMBA TYP II/390 R:180x390x290 mm
Skladom
(7 KS)
€6,49 vrátane DPH
€5,28
Archívna krabica so sklápacím vekom DONAU hnedá 560×370×315 mm
Skladom
(1258 KS)
€8,49 vrátane DPH
€6,90
Úložný box s vekom Leitz MyBox, veľkosť S biela/sivá
Skladom
(2 KS)
€34,49 vrátane DPH
€28,04
Sťahovací box Strong EMBA 3.H/H zelená potlač
Skladom
(31 KS)
€23,99 vrátane DPH
€19,50
Úložný box s vekom Leitz MyBox, veľkosť L biela/purpurová
Skladom
(1 KS)
€52,48 vrátane DPH
€42,67
Úložný box s vekom Leitz MyBox, veľkosť S biela/modrá
Skladom
(1 KS)
€35,49 vrátane DPH
€28,85
Archívna krabica s vekom Esselte ECO hnedá 345x242x439 mm
Skladom
(1 KS)
€9,79 vrátane DPH
€7,96
Podrobný popis
Ekologický výrobok. Box z recyklovateľnej špeciálne impregnovanej lepenky odolnej voči atmosferickej vlhkosti na dlhodobé uloženie záznamov. Tri varianty postavenia, kvalitná sieťotlač. Vhodný v kombinácii so skupinovým boxom. Väčšie balenie 25 ks. Rozmery (š x v x d) 50 x 330 x 260 mm.Dodatočné parametre
| Kategória: | Archívne boxy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| EAN: | 8595102600576 |
| Značka: | Emba |
| Formát: | A4 |
| Farba: | hnedá/zelená |
| Chrbát: | 5 cm |
| Materiál: | lepenka |
| Množstvo v balení: | 1 KS |
| Počet kusov v balení: | 1 kus |
| Rozmery: | 50 x 330 x 260 mm |
Archívny box Esselte Speedbox 150mm biely/červený
Skladom
(52 KS)
€3,99 vrátane DPH
€3,24
Archívny box Esselte 80mm biely/červený
Skladom
(713 KS)
€1,80 vrátane DPH
€1,46
Archívny box Esselte 100mm biely/červený
Skladom
(2522 KS)
€2,09 vrátane DPH
€1,70
Archívny box Fellowes BANKERS BOX 105mm sivý/biely
Skladom
(1783 KS)
€1,89 vrátane DPH
€1,54
Archívny box Esselte 100mm červený/biely
Skladom
(80 KS)
€2,60 vrátane DPH
€2,11
Archívny box Fellowes BANKERS BOX 80mm sivý/biely
Skladom
(657 KS)
€1,69 vrátane DPH
€1,37
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
