Selén 30+10 tabliet

Kód: V1-01016
€3,24 / balenie €2,70 bez DPH

Selén má za úlohu ochranu DNA, bielkovín a lipidov pred oxidáciou. Má vplyv na imunitný systém, vplyv na činnosť štítnej žľazy, tvorbu spermií, udržanie zdravých vlasov, nechtov, udržanie zdravej štítnej žľazy, ochranu DNA, bielkovín, lipidov pred poškodením oxidáciou a udržanie normálnej funkcie imunitného systému.

Detailné informácie

Podrobný popis

Selén má za úlohu ochranu DNA, bielkovín a lipidov pred oxidáciou. Má vplyv na imunitný systém, vplyv na činnosť štítnej žľazy, tvorbu spermií, udržanie zdravých vlasov, nechtov, udržanie zdravej štítnej žľazy, ochranu DNA, bielkovín, lipidov pred poškodením oxidáciou a udržanie normálnej funkcie imunitného systému.

Zloženie na 1 tabletu: účinné látky – selén vo forme seleničitan sodný bezvodý 0,11 mg čo zodpovedá 50 μg čistého selénu – 100% RVH. Prídavné látky: objemové činidlo – mikrokryštalická celulóza 296,6 mg, kypriaca a protispekavá látka – oxid kremičitý 0,28 mg, emulgátor – stearan horečnatý 3 mg. RVH = referenčná výživová hodnota.

Nie je určené pre deti do 3 rokov. Minimálna trvanlivosť: viď. na obale Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25C°, uskladňovať mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnúť.

Dávkovanie: 1 tableta denne ( po jedle, zapiť dostatočným množstvom tekutín)

Výživový doplnok minerálny

Balenie:30+10 tabliet

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: