OXYCHLORINE 5l

Kód: D10-01005
€30 / ks €25 bez DPH
Momentálne nedostupné

Dezinfekčný prostriedok a bakteriálny expert - Ničí 99,8% patogénnych mikroorganizmov, baktérii, vírusov ....

OXYCHLORINE

Špičkový produkt ekologického zamerania


Účinný aktivovaný roztok

Detailné informácie

Podrobný popis

Aktivovaný roztok pod obchodným názvom OXYCHLORINE je v súlade so súčasnou tendenciou vo svete – „znížiť množstvo chlóru a chemikálií pri čistení, dezinfekcii a sterilizácii vody, vzduchu, rastlinstva a celkového životného prostredia. Základnou účinnou látkou je Kyselina Chlórna (prirodzený produkt ľudského organizmu).

Aplikácia tohto produktu zamedzuje vzniku rezistencie patogénnych mikroorganizmov, čo trvale zvyšuje bezpečnosť v jednotlivých článkoch potravinového reťazca, od prvovýroby cez predaj až po konečnú spotrebu a tým prispieva k zdraviu ľudí, fauny a flóry, ako aj k celkovému ozdraveniu životného prostredia.

Aplikácia roztoku môže veľmi pozitívne ovplyvniť hygienu predaja potravín, ktorých životnosť je pomerne krátka (napr. ovocie, zelenina, voľne ložené ryby a ostatné morské živočíchy v ľade) najmä:

-šetrnosťou k životnému prostrediu pri aplikácii roztoku (roztok nie je toxický, po expozícii sa mení na obyčajnú vodu a nevyžaduje ďalšie náklady na odstránenie druhotných odpadov)

-zlepšením zdravia ľudí, fauny a flóry a celkovým ozdravením životného prostredia bez ďalších investícií

-zvýšením bezpečnosti pri jeho aplikácii (žiadne toxické látky)
Návod na použitie:

Dezinfekcia povrchov a priestoru sa vykonáva:

1. oterom – navlhčenou handričkou

2. rozprašovaním – pomocou ručného alebo elektrického rozprašovača

3. zahmlievaním – pomocou rozprašovača studenej hmly RSH 05

Roztok používame riedený v pomere 1 diel prípravku na 2 diely pitnej vody. Prípravok nechávame uschnúť na dezinfikovanom predmete.

Prípravok pôsobí okamžite od 5 sekúnd až do úplného uschnutia.

Dezinfekcia a ochrana ovocia, zeleniny a rastlín:

1. rozprašovaním – pomocou ručného alebo elektrického rozprašovača

2. zahmlievaním – pomocou rozprašovača studenej hmly RSH 05

Roztok používame riedený v pomere 1 diel prípravku na 10 dielov pitnej vody. Prípravok nechávame uschnúť na dezinfikovanom predmete.

Prípravok pôsobí okamžite od 5 sekúnd až do úplného uschnutia.Zriedený roztok je určený na priame použitie ale nie je určený na dlhodobé skladovanie.

Zriedený roztok spotrebujte do 2-3 dní.Prednosti:

roztok OXYCHLORINE ničí všetky baktérie, plesne, víry, riasy a ostatné patogény v rozsahu niekoľkých sekúnd až minút

má vynikajúcu sporocidnú a biocídnu účinnosť pri porovnaní so súčasne používanými chemikáliami.

je netoxický, nesenzibilizujúci a nedráždivý, pričom je absolútne biologicky odbúrateľný a ekologicky bezpečný.Ekologická bezpečnosť:

Aktivovaný roztok OXYCHLORINE pri svojej interakcii s biologickou mikroflórou nemá žiadne patologické, toxické alebo karcinogénne účinky.

Na rozdiel od takýchto extrémne toxických substancií ako sú najmä chloramíny, formaldehyd, jód a ďalšie chemikálie, ale napr. aj fungicidy, je OXYCHLORINE netoxický, nedráždivý, nesenzibilný, biologicky neškodný a ekologicky bezpečný.

OXYCHLORINE s vysokým dezinfekčným účinkom je predurčený, aby sa stal preferovaným prostriedkom pre mnohé postupy sterilizácie, dezinfekcie a čistenia.Bezpečnejší svet:

OXICHLORINE je ekologicky prijateľný, netoxický a nedráždivý roztok a ako taký je vítanou náhradou všade tam, kde tradičné chemikálie nevyhovujú
náročným požiadavkám alebo tieto vôbec nie je možné aplikovať napr. v prostredí obchodných priestorov pri kontakte s potravinami v tom najširšom slova zmysle..OXYCHLORINE a jeho charakteristika:

Tento roztok s neutrálnym pH sa používa všade tam, kde je kladený dôraz na dodržanie pH (z dôvodu ochrany pred koróziou materiálov) a kde je potrebné zabrániť vyparovaniu aktívneho chlóru. Neutrálny OXYCHLORINE je veľmi účinný proti baktériám, vírusom, plesniam, riasam a ďalším patogénom. Je využívaný ako účinný prostriedok k podstatnému predĺženiu životnosti najmä rýchlo sa kaziacich potravín a k čisteniu predajných priestorov,, komunikačných a skladových priestorov, strojných zariadení, určených k porciovaniu a baleniu potravín, k čisteniu regálov a ďalších priestorov (dezinfekcia a čistenie stien, podláh, a stropov). Okrem toho môže byť tento produkt použitý k dezinfekcii a sterilizácii nástrojov a predmetov v potravinárskom priemysle vrátane obchodných, skladových a predajných priestorov.

Kód tovaru: OXY-5L
Merná jednotka: ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: